strój piłkarski real madryt dla dzieci Nabywca nowego

strój piłkarski real madryt dla dzieci Nabywca nowego Lille, Timothy Weah, mówi, że chce podążać śladami niektórych z najbardziej znanych luminarzy klubu, a byli gracze, tacy jak Eden Hazard i Pierre-Emerick Aubameyang, dadzą mu całą zachętę, której potrzebował, aby dołączyć do LOSC.

19-letni napastnik zakończył w zeszłym miesiącu współpracę z mistrzem Francji Paris Saint-Germain, podpisując pięcioletni kontrakt na Stade Pierre-Mauroy.

Gwiazda z USA, świeżo po trudnym wypożyczeniu do Szkocji w Celticu, pragnie jak najlepiej rozpocząć najnowszy rozdział w swojej karierze po tym, jak zwrócił na siebie uwagę swojego kraju podczas tegorocznych Mistrzostw Świata do lat 20 w Polsce.

Kontynuacja artykułu poniżej
Wybory redaktorów Messi może zostawić za sobą powolny start w PSG, grając główną rolę w meczu przeciwko Realowi Madryt. „Zobaczą, kim jesteśmy!” - Cancelo, Dias, Bernardo i Ederson wracają do rywalizacji Benfica-Sporting z Man City Zmiana pozycji i rozmowy z Rangnickiem - Jak Sancho odnalazł formę w Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Czy były cudak Man City stroj real madryt dla dziecka stanie się „nowym Sancho” w Dortmundzie?
Napastnik rozpoczął swoją europejską przygodę w wieku zaledwie 14 lat, przenosząc się z New York Red Bulls do PSG w 2014 roku i przebijając się przez młodzieżowe szeregi klubu.