strój arsenalu dla dzieci Naby Keita musiał zostać

strój arsenalu dla dzieci Naby Keita musiał zostać zniesiony na noszach na początku meczu Liverpoolu z Napoli w Lidze Mistrzów.

Pomocnik stracił piłkę zaledwie w 19. minucie i od razu widać było, że jest w trudnej sytuacji, co wskazywało na problem z plecami.

Po udzieleniu pomocy na boisku Keita został przeniesiony na nosze, a następnie odwieziony na wózku terenowym, a miejsce 23-latka zajął Jordan Henderson.

Wybory redaktorów Messi może zostawić za sobą powolny start w PSG, grając główną rolę w meczu przeciwko Realowi Madryt. „Zobaczą, kim jesteśmy!” - Cancelo, Dias, Bernardo i Ederson wracają do rywalizacji Benfica-Sporting z Man City Zmiana pozycji i rozmowy z Rangnickiem - Jak Sancho odnalazł formę w Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Czy były cudak Man City stanie się „nowym Sancho” w Dortmundzie?
Cios dla Liverpoolu na początku, gdy Naby Keita traci piłkę i zostaje wyciągnięty z boiskaJordan Henderson wchodzi na #LFC #NAPLIV #UCL Blog na żywo https://t.co/SHARvZYvMV pic.twitter.com/WA8jkwH55y

— Omnisport (@OmnisportNews) 3 strój piłkarski de bruyne października 2018 r
To rozczarowujący cios dla Keity, który nie wywarł jeszcze większego wpływu po swoim wielkim ruchu z RB Lipsk.