koszulka real madryt z nadrukiem Boczni obrońcy,

koszulka real madryt z nadrukiem Boczni obrońcy, którzy przechodzą na pomocników, to Holender Jetro Willems po lewej stronie i Amerykanin DeAndre Yedlin po prawej. Zwiększają zagrożenie w kontrataku swoją szybkością i umiejętnościami. Hiszpan Javier Manquillo, Paul Dummett i Emil Krafth zapewniają głębię w składzie na te pozycje. Pomocnik Matt Ritchie gra na pozycji skrzydłowego, odkąd Rafael Benítez dołączył do klubu. Jego zabójcze dośrodkowania stwarzały zagrożenie od lat i sprawiły, że stał się głównym wykonawcą stałych fragmentów gry. Niedawno wrócił po kontuzji, która wykluczyła go z gry przez większą część sezonu. Jego powrót nie mógł nastąpić w lepszym momencie, ponieważ Jetro Willems będzie pauzował przez jakiś czas po kontuzji w meczu z Chelsea.

Tempo i umiejętności skrzydłowych Miguela Almiróna i Allana Saint-Maximina w przerwie stanowią największe zagrożenie dla Newcastle w tym sezonie. Niektóre umiejętności i talent ataku stworzony przez tę dwójkę prawdopodobnie nie cieszą się uznaniem, na jakie zasługują. Środek parku wypełniony jest zasięgiem podań Jonjo Shelveya i siłą silnika pomocnika Isaaca strój real madryt z własnym nadrukiem Haydena. Bracia Geordie Longstaff, Christian Atsu i południowokoreański Ki Sung-Yeung uzupełniają artylerię